Siin mõni aeg tagasi, kui turul käisime, vaatasin kurgitaimi, tekkis kole tahtmine üks taim osta ja oma aeda maha panna
Mõeldud, tehtud. Eile oli siis see suur päev, kus noppisime esimese kurgisaagi. Kuigi nublusid on palju, siis esialgu sai valmis alles üks (teine on kohe valmimas).
Potimajandus linnas pisikesel peenral just eriti otstarbekas pole, pealegi oleme üsna suure liiklusega tänava ääres kus saastamine, ma pakun, on suur. Aga olen varemgi mõne katse teinud. Näiteks mitu aastat on mul oma aiast murulauk võtta. Kunagi sai ka redised ja sibulad maha pandud, aga redistest tulid haledad rootsud ja ega sibuladki just vohama hakanud. Aga samas, et oleks midagigi atraktiivset peenral, siis sel aastal saigi kurki katsetatud ja see isegi kasvab
Näis mis järgmisel aastal maha saab :P
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Esimene kurgisaak
- Üksikasjad
- J. Raudmaa



