Kaua ma bussiga juba tööl käin? 10 aastat! Viimase poole aasta jooksul aga hakkavad silma inimesed kes sõidavad edasi peatuse või kaks. Ei, mitte et seal nüüd midagi imelikku oleks, aga tegelikult natuke ikka on ka 
Esimeseks näiteks: Lootuse peatuses passib tihti üks pisut ülekaaluline tüüp. Pikalt passib, vahel suitsetab, külmetab. Buss tuleb, astub bussile ja järgmises, ehk Kastani peatuses, läheb alati maha. Selle ajaga mis ta peatuses passib oleks ta alati juba sihtpeatusesse jõudnud. Mugavus? Ei tea.
Teine. Kastanist tulevad peale kaks tüüpi. Jällegi, järgmises (Kalmistu, vana nimega Rahu) peatuses maha. Vahet pole kas külm või soe ilm, ikka teevad samamoodi.
Kolmas. Kalmistu peatusest tuleb peale kaks neiut. Üks paistab olevat tööinimene teine õpilane. Igatahes mõlemad lahkuvad kahe peatuse järel, ehk Karete juures. Töötav läheb sealt üle tee poe poole, teine aga vastassuunas kooli poole. Töötav inimene töötavaks, aga see kes kooli läheb ei kaotaks tee pikkuses suurt midagi kui ta jala mööda Võru tänavat liiguks, pealegi on korralikud kõnniteed. Aga ega ma kohut nende üle ei mõista 
Ja niimoodi vaatad ja mõtled et ise käiks küll jala kui oleks kaks-kolm bussipeatust vaja liikuda. Mõned aga kohe üldse ei taha käia. Minul on sõitu kuue peatuse ehk ligi kolme kilomeetri jagu ja siis ka leian mõne päeva võimaluse jala tulekuks
Kui pika maa sina tööle jõudmiseks pead maha käima-sõitma?
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Bussiga peatuste vahel
- Üksikasjad
- J. Raudmaa
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
(24.03.2011 15:16): 8)
(24.03.2011 15:22): huvitav pilt, filosoofi tänav tõusuga tundub
jflash2 (24.03.2011 17:52): Jah, aga nii ta tegelikkuses ongi :)
niitse (25.03.2011 09:31): 7 km :)