Olen siis nüüd ametlikult ONU'ks tehtud. Õde sai maha pisikese poisslapsega 2,9 kg ja 49 cm. Pisut kergem ja pisut pikem kui meie oma oli
Mis tunne on? Ei mingit tunnet, lihtsalt lahe et üks titt on lisaks. Kajal ja I'l saab nüüd omavahel rohkem suhtlemist olema ja ka koos aja veetmist ühise eesmärgi nimel 
Praegu on tal abis sõbranna Birgit kes siis meile jooksvalt infot jagab ja isegi pildikese saatis
Igatahes õele kindlat meelt, head paranemist ja palju õnne emaks saamise puhul!
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Onuks ristitud
- Üksikasjad
- J. Raudmaa
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
(15.02.2011 10:42): 8) palju õnne ONU.
(15.02.2011 18:33): Tere
Olen Birgit ja võiksin sulle mõned pildid saata aga pole su maili ja inna peast ei osanud öelda,saada mulle siis address birgit@alarm.ee siis saan mõned saata!