Ühel vennal oli tänane hommik ikka maru segane. Ega ta vist aru ei saanud kus ta on, mis ta on ja mida ta tahab. Seisis seal Salongi ukse taga Võru tänaval, koputas uksele, vahepeal kolkis seda jalaga ja peaga. Mõnda aega jalutas edasi tagasi, tegi mingi veidra ringi nurga taha ja maandus uuesti ukse juures. Hale mees, kas siis on nii palju vaja lakkuda et varahommikulgi pole pilti ees 
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Segane hommik
- Üksikasjad
- J. Raudmaa
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
(08.04.2011 10:14): :grin

