Natuke eksisin ka, et pulmadest enam midagi kirjutada pole
On ikka küll! Meie filmiteema pildid olid veel muude asjade taustal tegemata, nüüd siis aga olen nad ära teinud ja panen ka siia nähtavale.
Enamuse pilte tegime kilomeetri jagu enne peopaika ühes taluõues. Ausalt, nende taaslavastamine oli tore ja selliseid asju võiks ka väljapool pulmi teha, lihtsalt oma lõbuks! Ja kui juba oma lõbuks teha, siis ehk ka rõhuda rohkem autentsusele. Pulmade ajal me väga piinlikult täpselt pilte järgi teha ei üritanud, kuna siis oleks hiigama palju aega läinud ja enamusel oleks igav hakanud
Ka piltide järjestamisega ma pole vaeva näinud...
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Siin Me Oleme – pulmalavastuse pildid
- Üksikasjad
- J. Raudmaa
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
Anne (10.07.2012 18:45): Tõeliselt head pildid!

















